Sivas Chat Odaları

Sivas Sohbet

Türkiye’nin en eski ve sevilen sohbet sitesi olan Sivas chat sitesi, siz değerli kullanıcılarımız için tekrar aktif edilmiştir. Neden Sivas sohbet sitesi derseniz; en eski, sevilen ilk chat ve arkadaşlık platformu olmasıdır. Günümüzde hızla büyüyen sosyal siteler arasında yer almak için bilgisayar ve mobil de geliştirdiğimiz uygulamalar ve şık arayüzler ile sizlerin hizmetine sunmaktayız. Sivas mirc’i denemek isterseniz mirc indir bölümünden indirip deneyebilirsiniz. Sevecen sohbet ekibi keyifli sohbetler diler.

Anlık olarak sohbet etmek için sende aramıza katıl

Kanallarımızda anlık paylaşım ve yorumlarda bulunabilirsiniz. Sohbetin sürekli aktif olduğu odalarımızda duygu ve düşüncelerinizi belirli bir seviyede kalp kırmadan özgürce paylaşarak kendinize yeni bi dünya yaratabilirsiniz. Evinizde kaldığınız bu zor ve sıkıcı günlerde içinizi dökecek yüreğinizde geçenleri paylaşabileceğiniz yeni insanlar tanıyarak muhabbet etme şansı yakalayabileceğiniz chat odalarımızda sizleride aramızda görmek istiyoruz.

Eğlence ve yeniliklerimiz

Sohbet odalarımızda oyun ve yarışma kanallarına giriş yaparak eğlenceli vakit geçirirken online olarak Oyun, Yarışma ve muhabbet ederken radyo da görevli Dj leri takip ederek en sevilen şarkıları dinleme şansı yakalayabilirsiniz.

Sivas hakkında muhabbet edin

Öncelikle Sivas doğu illeri arasında soğuk şehirlerimizden bir tanesidir. Şehrimiz yüz ölçümü olarakta ilk sıralara girmektedir. Tarihiyle doğasıyla, gezi alanlarıyla her zaman dikkat çeken Sivas soğuk bir il olmasına rağmen sıcak kanlı insanları barındırmaktadır. Sivas’da yaşayan veya gurbette olan tüm hemşehrilerimizi bir araya getirerek güzide bir chat ortamı sağlamaktayız. Güzel Sivasın değerlerini ön plana çıkarmak, bildiklerimizi paylaşmak veya yeni fikirler edinmek için olan sağlamaktayız. Bu fırsatı değerlendirmek için sizde sohbetimize katılın ve muhabbet etmenin keyfini çıkarın.

Sende bizden biri ol..! Güncel sohbet konularını kaçırma..

YaseminBu sohbet sunucusu uzun yıllardır var istikrarlı duruşunuzdan dolayı tebrik ederim.

BurhanBende uzun zamandır buraya takılıyorum sohbet ortamımız çok iyi Allah bozmasın

Kızlarla Sohbet

Sivas chat odalarımızda kız kıza sohbet ederek yeni kız arkadaşlar kazanabilirsiniz. Mobil üzerinden kızlarla sohbet etmenin ayrıcalığını bizimle farkedin.

Seviyeli Sohbet

Kendine has konsepti ile seviyeli sohbet etmenin farkını bizimle yaşayın. Kalite ve seviyeden ödün vermeyen chat odalarımızda huzur ve güven içinde sohbet edin.